Инктастик Тексас Прекрасно Од Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастик Тексас Прекрасно Од Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Покажете ја вашата домашна државна гордост со Нашата Маица За Мали Деца Од 1895 година, во чест на нејзината година на државност. Inktastic Тексас Прекрасно Од 1895 Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Mauve 3 T. Забава заминува подарок за вашиот син или ќерка напуштање дома и се упати кон колеџ!. Совршен подарок за секој роден или живее Во Тексас. Покажете ја вашата домашна државна гордост со Нашата Маица За Мали Деца Од 1895 година, во чест на нејзината година на државност. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. остин хјустон далас роденден родното место мајчин потресени текст сувенир одмор дете предучилишна возраст дете облека облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата