Патоллав Женски Фустани Обични Шарени Џебови Без Ракави Долг Фустан На Дозвола

Патоллав Женски Фустани Обични Шарени Џебови Без Ракави Долг Фустан На Дозвола

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Патоллав Женски Клиренс Фустани, Женски Обични Шарени Џебови Без Ракави Долг Фустан. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : . Материјал : Лен. Оддел : Жени/Женски/Девојка. Тип на издание : Лабава, Слободно време, Мода. Големина/Боја : како на сликата. Сезона : Пролет / Лето. Ракав : Без Ракави. Стил : Секојдневно, секојдневно носење, дома, работа, на отворено . Овој основен врв е совршено разноврсно парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне! . Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Овој врв е совршен за спарување со хеланки, слаби фармерки, секојдневни панталони, јога панталони, шорцеви, здолништа, јакна, патики и така натаму. Спарете се со вашето омилено парче за секојдневен изглед. Погоден е без разлика дали станува збор за секојдневни сцени или специјални сцени. Можете да го носите за работа, училиште, спорт, трчање и јога. И тоа е исто така совршено за одмор, патување, забава и танцување. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См). КЛУЧ1 : дозвола За Жени, летни фустани за жени 2022 година, женски врвови, дозвола за жени плус големина, женски летни врвови. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви обезбедиме подобро решение. Тоа е лесна, лесна за дишење, лабава, еластична, мека удобна ткаенина што дише. Модниот дизајн прави да изгледате поладно, личност! за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Пролет/лето/aut/зима, совршен натпревар, многу кул за носење, нов изглед. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор. Црн петок, Сајбер понеделник, божиќен подарок, облека за жени, жени паѓаат мода 2022. Жените плус големина дозвола 5 5 ,жените дозвола под 1 10, женска облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата