Обични Бохо Туника Фустани За Жени, Фенер Ракав Лабава Вклопуваат Копче Надолу Цветни Мини Замав Смена Фустани

Обични Бохо Туника Фустани За Жени, Фенер Ракав Лабава Вклопуваат Копче Надолу Цветни Мини Замав Смена Фустани

Во магацинот.
DEN 463.84
Тековен:

Обични Бохо Туника Фустани За Жени, 3/4 Фенер Ракав Лабава Вклопуваат Копчето Надолу Цветни Мини Замав Смена Фустани. Табела со големини (см) : . St Bust : t96tlengh : t90tsleve : t56. Мt Bust : t100tlengh : t92tsleve : t57. Lt Bust : t106tlengh : t94tsleve : t58.5. XLt Bust : t112tlengh : t96tsleve : t60. Големина Табела (инчен) : . St Bust : t37. 8 tlengh : t35. 43tsleve : t22. 05. Мt Bust : t39. 37tlengh : t36. 22tsleve : t22. 44. Lt Bust : t41, 73tlengh : t37. 01tsleve : t23. 03. XLt Bust : t44. 09tlengh : t37. 8 tsleve : t23. 62. Спецификации. Стил : Мода. Тип На Шема : Цветни. Пол : Жени. Материјал : Полиестер . Ракав : Долго. Вратот : V-Вратот. Повод : Повик. Содржина На Пакетот. 1* Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Полиестер, лесен и дише, апсорбирачка пот и отпорен на абење и не избледува. Фустаните можат да ви донесат голема удобност. Секојдневен Дизајн : фустанот е изработен од шевови и шупливи долги ракави. В-врат, цветен принт, еднограден, лабав раб, над коленото. Погодни Сцени : Секојдневните фустани се погодни за многу сцени, како што се дома, училиште, состаноци, плажа, клуб, патувања и фотографирање. Големина : S/M/L/XL. ве Молиме изберете соодветна големина според вашата реална ситуација. Можете да изберете поголема големина според вашите потреби. Чистење на пакувањето : пакувањето вклучува 1 х фустан. Измијте го фустанот одделно за да избегнете избледување и боење. Нема белење или пеглање на висока температура.

Параметри на производот

Стоката во категоријата