Преголем Дуксер За Жени Секојдневен Пуловер Со Долги Ракави Екипаж Зимски Цврсти Лабави Салонски Врвови И2К Облека

Преголем Дуксер За Жени Секојдневен Пуловер Со Долги Ракави Екипаж Зимски Цврсти Лабави Салонски Врвови И2К Облека

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Преголем Дуксер За Жени Обичен Пуловер Со Долги Ракави Екипаж Зимски Цврсти Лабави Салонски Врвови Y2 K Clothes Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу топло за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овие врвови се совршени за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Fall И Зима Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски врвови Материјал : полиестер, овие материјали се густи и удобни,ве загреваат во fall и зима. Дизајн : пуловер на Вратот на Екипажот жени, преголеми, капка јака на рамената, благо растеглив,дуксер со долги ракави,есенски тимови за жени, мода и секојдневен стил, стандардна големина, дуксер што оди со се. Натпревар : Оваа Зимска Мода дуксери е лесно да се комбинираат со обични панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, обични чевли за создавање мода и убав изглед воumn и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Повод : Овој Дуксер Со Пуловер Е Погоден за Секојдневен,канцеларија,забава,училиште,трчање,спорт,теретана,танцување,лизгање,пешачење,велосипедизам,јого,пролет,fall и Зима. Забелешка : ние обезбедуваме детални информации за големината, ве молиме внимателно проверете пред да нарачате. Ако има некаков проблем, можете да разменувате во секое време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата