Трактор Калај Знак Паркинг Само Сите Други Ќе Бидат Орани Под Отворено Градина Метал Гроздобер Гаража Ѕид Знаци Ретро Декор Пат Земја во

Трактор Калај Знак Паркинг Само Сите Други Ќе Бидат Орани Под Отворено Градина Метал Гроздобер Гаража Ѕид Знаци Ретро Декор

Во магацинот.
DEN 175.84
Тековен:

Зошто Ви Требаат Лимени Знаци?Лимените знаци се токму она што му треба на домот или канцеларијата за допир на забава и носталгија. Класичните лимени знаци се атрактивен и забавен додаток за секој дом или канцеларија. Не само нешто со кујнска вредност, лимените знаци имаат еден вид уметничка убавина што додава харизма и карактер на местото каде што се прикажани. ●Изработен Од Висококвалитетен Алуминиум со заоблени агли, Посилен и поиздржлив од гроздобер лимени знаци / лимена плоча, која може да се користи и во затворени простории и на отворено, никогаш не ' рѓа. Лимениот знак има четири мали претходно дупчени дупки за лесно закачување со преклопени рабови за безбедност, Може да се монтира со двострана лента од пена, командни ленти или клинци(не вклучуваат). тој е погоден за дневни соби, барови, кафулиња, продавници за млечен чај, ресторани во индустриски стил, гаражи и други места погодни за украсување за да се зголемат романтичните чувства и празничната атмосфера. ●Издржливите и смешни лимени знаци се совршени за давање на вашите пријатели љубовници соседи роднини колеги лидери, кои ќе донесат насмевка на сите. Инструкции за перење : се препорачува редовно да го бришете со влажна крпа. Не го бришете со алкохол.

Параметри на производот

Стоката во категоријата