Трендовски Колорвеј

Трендовски Колорвеј

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Овој цветен и градиент дизајн изрез ревер блејзер Од Барабас ќе направи да се чувствувате сигурни со својот елегантно уникатен двобоен дизајн на избледување на бојата. Бидете ѕвезда на шоуто во овој уникатен блејзер. Со цветен дезен, тој е совршено разноврсен; спарете го со соодветни панталони за облечен изглед или пар тексас фармерки за секојдневен изглед. . Детали : . Тенок фит : исечете со тесно мерење на рамото од точка до точка и повисоки дупки за раце. Цветни шема и градиент дизајн. Сатен изрез ревер јака. Двобојна боја бледнее. Долг ракав. Затворање со две копчиња; манжетни со четири копчиња. Предни велт градите и колкот џебови. Внатрешен џеб. Фустан Панталони Продадени Одделно. Соодветни панталони во боја и дизајн . . Грижа И Ткаенина : . . Само суво чисто. . 100% Регенерирани влакна . . Дизајн НА Машки Двобоен Цветен Дезен НА БАРАБАС Засечен Блејзер 3БЛ02.

Параметри на производот

Стоката во категоријата