Dainty-Арт Деко Филигран Свадба Прстен Бенд Бенд - Годишнина Бенд - 10k Бело Злато

Dainty-Арт Деко Филигран Свадба Прстен Бенд Бенд - Годишнина Бенд - 10k Бело Злато

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Изнесете ја искрата кај некој за кого се грижите со Оваа Прекрасна - Арт Деко Филигранска Лента За Венчален Прстен Бенд - Годишнина Бенд - 10к Бело Злато. Рачно исечен со вешто во прекрасна форма кружен крој од нашите најталентирани златари, овој прекрасен дијамантски бенд за венчални прстени содржи 10к цврсто бело злато. Посебен и необичен, овој дијамантски бенд за венчални прстени е одличен избор. со својата блескава убавина, овој евтин дијамантски свадбен бенд е прекрасен по својата брилијантност и јасност и ќе биде непогрешлив додаток на секоја колекција накит. Овој женски дијамантски бенд е зачудувачки и ефтин, благодарение на неговата разумна цена. Ако барате дијамантски прстен за некој посебен настан, како што е роденден, свршувачка или предлог за брак, овој женски дијамантски свадбен бенд е одлична опција ако сте во потрага по нешто навистина посебно за да му дадете на вашиот специјален некого. Исто така, овој ефтин дијамантски свадбен бенд може да се прилагоди, така што клиентите можат да изберат една од металните бои помеѓу 10к бело злато или 10к розово злато. Ајде да и покажеме колку се грижите со тоа што ќе и го дадете овој ефтин дијамантски свадбен бенд. Метал Тип : 10к Бело Злато. Тип На Дизајн На Прстен Бенд : Невестински Прстен Бенд / Свадбен Прстен Бенд / Ветување Прстен Бенд / Годишнина Прстен Бенд.

Параметри на производот

Стоката во категоријата