Усмикси Женски Летни Врвови Со Кратки Ракави Маици Со Цветен Принт Со Врат Обичен Џеб Со Копче Надолу Лабави Памучни Ленени Пуловер Блузи Греј с

Усмикси Женски Летни Врвови Со Кратки Ракави Маици Со Цветен Принт Со Врат Обичен Џеб Со Копче Надолу Лабави Памучни Ленени

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

❥Повод : Добро За излегување, одмор,одмор,забава,клуб,секојдневен живот,канцеларија,дом, работа,плажа,патување,велигден, Денот На Свети Патрик и летни активности на затворено и на отворено. : Мала Биста : 96см/37.80" Ракав : 17см/6. Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш. ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : . бела кошула/смешни кошули за жени/црн кроп топ со кратки ракави/блузи со леопард принт за жени/врвови од тантела за жени/тесни кошули со кратки ракави за жени/блузи за теретана за жени/блузи за жени обични елегантни/деловни секојдневни блузи за жени/обични блузи за жени/основни кошули со кратки ракави/женски кошули со кратки ракави/женски облечени блузи/основни врвови за жени/врвови со плус големина ладни врвови за рамо за жени/слатки кошули за жени/блузи со надуени ракави за жени/женски врвови секојдневни/трендовски врвови за жени.93" Должина : 67см/26. црвена кошула со кратки ракави жени/кошули за вежбање за жени/хавајски кошули за жени/женски маици блуза/женски блузи со кратки ракави/блузи за забави за жени/врвови од пеплум за жени/блузи со едно рамо за жени/женски летни блузи/вафли плетени блузи за жени/хенли кошула жени/женски блузи/црна кошула/женски кошули облечени секојдневни/и2к кошула/црна т кошули за жени/жени графички маици/ребрести врвови со кратки ракави за жени/врвови надвор од рамото за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата