Женски Блузи Блузи Дуксери Мода Со Долги Ракави Есенски И Зимски Пулвер Секојдневна Качулка Fall Модни Врвови Дуксери Блузи Зелена Л

Женски Блузи Блузи Дуксери Мода Со Долги Ракави Есенски И Зимски Пулвер Секојдневна Качулка Fall Модни Врвови Дуксери Блузи

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Женски Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Со Врвки Отпечатете Лабави Дуксери ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ❥ Материјал : Содржина На Памучно Пакување : 1 х Врвови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата