Пајл Мажи Маици Памучни Ленени Врвови Маица Со Еднобојна Тенка Туника За Патување Тегет - Л

Пајл Мажи Маици Памучни Ленени Врвови Маица Со Еднобојна Тенка Туника За Патување Тегет - Л

Во магацинот.
DEN 295.84
Тековен:

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Ленена Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневни Маици На Плажа,Летна Шема На Кошули Хенли Тип : Еднобојна ,Боја На Копчиња : Небесно Сина, Кајсија, Сива Сина, Бела, Темносина, Црна (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : V Должина На Вратот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овие хенли кошули за мажи се направени од мек и лесен памучен ленен материјал, што ве прави удобност и убав.2. Кошули со кратки ракави за мажи се одликува со ретро стил, цврста боја, v јака и затворање со копчиња.3. Едноставен дизајн летни врвови маици за мажи, лесно се комбинираат со секојдневни панталони или шорцеви. Совршен за секојдневно носење, работа или какви било прилики во вашиот секојдневен живот.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Памучна Ленена Кошула, Обична Маичка За Летна Плажа, Кошула Хенли Со Кратки Ракави,Ленени Маици Во Ретро Стил, Обични Маици на Врвот на Плажата. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Обични Блузи За Маици Со Копчиња, Памучна Ленена Кошула Со Кратки Ракави,Секојдневни Врвови Со Цврста Боја, Маица Со Памучна Маичка Со Врат. Повод-Едноставен и природен дизајн ја прави оваа кошула хенли совршена за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата