Цветна лента За глава Имитација Венец Коса Рачно Изработена Симулација Лаванда Цвет Венец За Одмор На Плажа

Цветна лента За глава Имитација Венец Коса Рачно Изработена Симулација Лаванда Цвет Венец За Одмор На Плажа

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Опис. Овој венец за коса е направен од симулациски цвет, така што нема да се грижите за алергија на цвеќе. Елегантниот дизајн ќе ја обезбеди неговата практичност и популарност. Таков прекрасен додаток за коса ќе ве направи попривлечни и шармантни. Доаѓа и со лента во задниот дел, така што добро ќе ви стои на главата. Карактеристики. - Боја : Жолта. - Материјал : Крпа. - Големина : Околу 22х22х3см. - и висок квалитет. - Елегантен стил со симулација лаванда декорација. - Лесен и удобен за носење. - Ќе ги привлечете сите погледи и ќе бидете светло место во толпата. - Совршен за свадби, забава, вечер, матурска, родендени, прослави, меден месец или други специјални прилики. и висок квалитет. цветни круна цветни венец невестински цветни лента за глава. Елегантен стил со симулација лаванда декорација. Лесен и удобен за носење. Ќе ги привлечете очите на сите и ќе бидете светло место во толпата. Совршен за свадби, забава, вечер, матурска, родендени, прослави, меден месец или други специјални прилики.

Параметри на производот

Стоката во категоријата