Декал За Уметност За нокти Исклучителна Шема Отстранлив Самолеплив Силна Лепливост Лесен За Нанесување Декоративно МИЛЕНИЧЕ Неправилен Љубовен Стил На Срце Нале?

Декал За Уметност За нокти Исклучителна Шема Отстранлив Самолеплив Силна Лепливост Лесен За Нанесување Декоративно МИЛЕНИЧЕ

Во магацинот.
DEN 111.84
Тековен:

Опис : Се Карактеризира со неправилни љубовни модели на срце и живописни бои, овие налепници за уметност за нокти се идеални за украсување на вашите лажни или природни нокти. Добро се совпаѓаат со други додатоци за нокти, како дијаманти, вештачки кристали, лабави монистра и така натаму.Според вашите вистински потреби, овие налепници за нокти лесно може да се нанесат на вашите нокти. Користејќи пинцета, можете да ја излупите шемата од налепниците за нокти за да одговараат на повеќето природни или лажни нокти. Одлично за секоја уметност ЗА нокти САМ lover.It изработен е од домашен материјал.Должината на овој производ е 10см, а ширината е 8,5 см.Овој производ е погоден за девојки, салон за нокти, жени, САМ, уметност за нокти и така натаму.Име на предметот : Налепница За Нокти Материјал : Пет Карактеристики : привлечни, Привлечни, Долготрајни, Отстранливи Детали За Големина : Lx W : 10cm x 8,5 cm/3,94 "x 3,35" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Налепница За Нокти Се Карактеризира со неправилни љубовни модели на срце и живописни бои, овие налепници за уметност на ноктите се идеални за украсување на вашите лажни или природни нокти. Добро се совпаѓаат со други додатоци за нокти, како дијаманти, вештачки кристали, лабави монистра и така натаму. Според вашите вистински потреби, овие налепници за нокти лесно може да се нанесат на вашите нокти. Користејќи пинцета, можете да ја излупите шемата од налепниците за нокти за да одговараат на повеќето природни или лажни нокти. Одлично за секој љубител НА уметност ЗА нокти САМ. Изграден е од пет материјал. Должината на овој производ е 10см, а ширината е 8,5 см. Овој производ е погоден за девојки, салон за нокти, жени, САМ, уметност за нокти и така натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата