Есенска Неопходност

Есенска Неопходност

Во магацинот.
DEN 270.08
Тековен:

143 см) : 0 Големина : S Биста : 100cm/39.32" Должина : 69см/27. П Памук 3/4 Ракав Блузи За Жени; Жени 3/4 Ракав Блузи Повик; Блузи За Жени 2023 3/4 Ракав; 3/4 Должина Ракав Женски Блузи; В Вратот 3/4 Ракав Врвови За Жени; Плус Големина 3/4 Ракав Врвови За Жени; 3/4 Ракав Кошула; Женски Врвови Облечени Обични 3/4 Ракав; 3/4 Должина Ракав Женски Врвови Памук; 3/4 Ракави Блузи; Женски 3/4 Ракави Блузи; 3/4 Должина Ракав Женски Врвови Плус Големина. Големина : Л Биста : 112см/44.11 " Должина : 71см/27.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Големина : XL Биста : 120cm/47. Жени, Врвот,Печатење,Кратки ракави,V-вратот,Чипка, Крпеница.50 "Ракав : 52cm/20.72" Ракав : 48см/18. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.73" Рамо : 44см/17.47 " Должина : 77cm/30. Големина : м биста : 106см/41.39" Рамо : 47cm/18. Големина : XXL Биста : 128cm/50.37" Рамо : 43cm/16.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenена Топ Големина табела(1 инч=2.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн.09 "Рамо : 45см/17.24 "Рамо : 46cm/18.

Параметри на производот

Стоката во категоријата