Ѕид Монтирани Палто Закачалка Птици Палто Закачалка Водоотпорен Ѕид Монтирани Смола Животински Стил Декоративни Птици На Гранка Закачалка Решетката За Кујни

Ѕид Монтирани Палто Закачалка Птици Палто Закачалка Водоотпорен Ѕид Монтирани Смола Животински Стил Декоративни Птици На Гранка

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

ѕид монтирани палто закачалка Птици Палто Закачалка Водоотпорен Ѕид Монтирани Смола Животински Стил Декоративни Птици На Гранка Закачалка Решетката За Кујниспецификација : Тип На Ставка : Палто Закачалка Материјал : Смола Пакет Листа : 1 х Палто Закачалка2 х Без Нокти Лепак2 х Цевки За Проширување2 x Завртки1 x Паста Водоотпорен И Сигурен : закачалката за палто е водоотпорна, не е лесно да се навлажни, доказ за масло, со стилски Изглед, Можете Да Го Користите Со Доверба. Практично И Практично : птиците на решетката за закачалки за гранки не е само практична кука, туку и мал украс, кој има атрактивен декоративен ефект. Материјал за смола : декоративната закачалка за палто е изработена од материјал од смола, кој, кој е абење и издржлив, има работен век.

Параметри на производот

Стоката во категоријата