Новороденче Бебе Фустан Доенче Дете Зајак Цвет Шема Печатени Летаат Краток Ракав Едно Здолниште

Новороденче Бебе Фустан Доенче Дете Зајак Цвет Шема Печатени Летаат Краток Ракав Едно Здолниште

Во магацинот.
DEN 207.84
Тековен:

Новороденче Бебе Фустан, Новороденче Дете Зајакот Цвет Шема Печатени Летаат Краток Ракав Едно Парче Здолниште. Големина(см) : tttttt. 70 Tdress Должина : t39t Bust : 52t Age : t0-6 Месеци. 80 Tdress Должина : t42t Bust : 54t Age : t6 - 12 Месеци. 90 Tdress Должина : t45t Bust : 56t Age : t12 - 18 Месеци. 100 Tdress Должина : t48t Bust : 58t Age : t18 - 24 Месеци. 110 Tdress Должина : t50t Bust : 60t Age : t2-3 Години. Големина (инч) : tttttt t. 70 Tdress Должина : t15, 35 t Bust : 20.47 t Age : t0-6 Месеци. 80 Tdress Должина : t16. 54 t Bust : 21.26 t Age : t6 - 12 Месеци. 90 Tdress Должина : t17. 72 t Bust : 22.05 t Age : t12 - 18 Месеци. 100 Tdress Должина : t18. 90 t Bust : 22.83 t Age : t18 - 24 Месеци. 110 Tdress Должина : t19. 69 t Bust : 23.62 t Age : t2-3 Години. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Памук + Полиестер . Боја : Розова / Сина. Шема : Зајак, Цвет . Пол : Девојка. Стил : Дневен / Фестивал. Ракав : Летаат Краток Ракав. Тип На Ставка : Ромпер . Содржина На Пакетот : . 1 * Новороденче Фустан. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Карактеристики : Основен фустан со цвеќиња, шема на зајаче, ракави со кратки муви, тркалезен врат, удобни раменици, со копчиња. Големина : Погоден за 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години, многу издржлив за бебиња. Материјал : Изработен од мек памук+полиестерска ткаенина, удобен и мек. Безбеден, без мирис, лесен за чистење и безопасен за најмалите. Повод : фустаните За новороденчиња се погодни за многу сценарија како што се забави, паркови, излети, родендени, секојдневие, фотографија или која било пригода. Содржина на пакетот : 1 * новороденче фустан. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата пријателска услуга за клиенти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата