Dtydtpe Графички Маици За Жени, Обични Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи Плус Големина Блузи За Жени

Dtydtpe Графички Маици За Жени, Обични Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи Плус Големина Блузи За Жени

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - - биста : 96см/37,80" - - рамо : 44см/17,32" - - ракав : 17,5 См/6,89" - - Должина : 63см/24,80". Големина : М - - Биста : 100см/39,37" - - Рамо : 45см/17,72 "- - Ракав : 18см/7,09" - - Должина : 65см/25,59". Големина : Л - - Биста : 104см/40,94" - - Рамо : 46см/18,11 "- - Ракав : 18,5 см/7,28" - - Должина : 67см/26,38". Големина : XL - - Биста : 108cm/42.52 "- - Рамо : 47cm/18.50 "- - Ракав : 19cm/7.48" - - Должина : 69cm/27.17". Големина : XXL - - Биста : 114cm/44.88 "- - Рамо : 48cm/18.90 "- - Ракав : 19.5 cm/7.68" - - Должина : 71cm/27.95". Големина : XXXL - - Биста : 118cm/46.46 "- - Рамо : 49cm/19.29 "- - Ракав : 20cm/7.87" - - Должина : 73cm/28.74". Големина : XXXXL - - Биста : 124cm/48.82 "- - Рамо : 50cm/19.69 "- - Ракав : 21.5 cm/8.46" - - Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXXL - - Биста : 130cm/51.18 "- - Рамо : 51cm/20.08 "- - Ракав : 22cm/8.66" - - Должина : 75cm/29.53" графички маици за жени плус големина врвови за жени. Жени Обични Печатење Кратки Ракави О-Вратот Лабава Маица Блуза Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Специфичност на предметотсезона : Винтерген : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина на Ракавот : Краток Ракав. Јака : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузални Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Врвот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата