Копчиња за Алпака За Кујнски Ормар Шкаф За Комоди Фиоката За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

Копчиња за Алпака За Кујнски Ормар Шкаф За Комоди Фиоката За Библиотеки Влече Рачки Тркалезен Домашен Декор

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Се засекува на секој квартал инч, затоа едноставно одлучете кој засек да го користите. Замавнете го крајот на завртката нагоре и надолу и рамо до рамо со клешти додека делот не се откине.Избегнувајте употреба на абразивни средства за чистење и силни детергенти. БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : овие копчиња на кабинетот се супер лесни за инсталирање. Цврсто држете ја оваа страна. Постојат завртки со 2 различни должини, 28мм и 35мм, што обезбедува совршено вклопување за разни мебел, ве молиме изберете соодветни завртки за вашите потреби.Пакетот Вклучува : 4 парчиња копчиња на вратата од плакарот4 парчиња пократки завртки4 парчиња Долги Завртки Упатства За Нега : Избришете ги копчињата со чиста влажна крпа. (Забелешка : Измерете ја не само дебелината на кабинетот или објектот, туку и делот што ќе се користи за прицврстување). Потоа поминете ја завртката од задниот дел на таблата и цврсто зашрафете ја на копчето. СОВРШЕН ЗА ДЕКОРАЦИЈА : Изработен од висококвалитетен црн абс материјал и прекрасно кристално стакло, нашите копчиња за мебел ќе го разубават вашиот застарен мебел и ќе му дадат личен допир на вашиот дом. Користете ги другите клешти за да го сфатите крајот на делот што треба да се отстрани.

Параметри на производот

Стоката во категоријата