Дадарија Јакни За Жени Мода Секојдневен Меки Џемпер Топла Надворешна Облека Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Преголем Капут Виолетова XS, Женски

Дадарија Јакни За Жени Мода Секојдневен Меки Џемпер Топла Надворешна Облека Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Преголем Капут

Во магацинот.
DEN 431.84
Тековен:

☛Зимски Жени Памучен Џеб Патент Јакна Палто Без Ракави Кратка Облека Од Елек Завршува . ━━━━━━━━━━━━━━━━━━♥Опис♥━━━━━━━━━━━━━━━━━━. Прилагодено за да ја нагласи вашата обликувана фигура, овој женски долг зимски капут може да се пофали со стилски тенок фит што го прегрнува вашиот струк, така што сепак изгледате зачудувачки дури и кога сте во комплет! Исполнет со дебел слој на изолација, јака за држач, заштитно двојно куќиште и ветроупорни ребрести манжетни, овој женски зимски капут е дизајниран за оптимална топлина и удобност!. ━━━━━━━━━━━━━━♥Опис На Производот♥━━━━━━━━━━━━━━. Материјал : Полиестер обезбедете ја најблиската и најбрзата локација на складиштето за вашиот пакет за враќање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата