Скалила, Преклопна Столица Со Огради Против Лизгање Пренослив, Индустриски Лесен Капацитет од 330 фунти, Заштеда На Простор, Зелена

Скалила, Преклопна Столица Со Огради Против Лизгање Пренослив, Индустриски Лесен Капацитет од 330 фунти, Заштеда На Простор,

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Ние исто така обезбедуваме услуги на клиентите 24 часа на ден, седум дена во неделата. Лесната алуминиумска конструкција лесно се преклопува и тежи само 6,8 килограми. Максимално оптоварување : 330 фунти. Ова може да се користи во затворени простории, на отворено, во кујната или на кое било друго место во вашиот дом. [ПРЕНОСЛИВ, ЛЕСЕН и ЗАШТЕДА на ПРОСТОР] : се преклопува доволно мал за да се вклопи во мали простори.Воведување НА СКАЛА ЧЕКОР 3-чекор, сигурна и разноврсна столица за чекор. [ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА и РАЗНОВРСНА] : оваа скала може да се користи на повеќе начини. Механизмот за заклучување на дупката и гумените стапала не се поместуваат, што ви овозможува безбедно да ги засадите двете стапала на место додека обезбедувате поддршка за стапалото од пета до пети и спречувате гребнатини на подот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата