Карго Панталони За Жени Со Низок Струк Директно Широка Нога Патување Тактичка Улична Облека Обични Широки Панталони За Пешачење Со Џебови

Карго Панталони За Жени Со Низок Струк Директно Широка Нога Патување Тактичка Улична Облека Обични Широки Панталони За Пешачење

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни.Карактеристики : Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони.Материјал : Спандекс. Повод : овој товар панталони y2k се додворувања на жените, дами, тинејџерски девојки. Товарни панталони со права нога, опуштено вклопување, еластичен низок струк, затворање на патент и копче. Натпревар : панталони за улична облека за жени, одлични за совпаѓање со блуза, резервоар, кроп топ, кошула, џемпер, елек за џемпер, кардиган, чизми со високи потпетици, патики итн. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Карго Панталони За Жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата