Сафир Дома Лежалка Стол SlipCover Штит, Форма-одговара Се Водат, Брчки Слободен, Мебел Заштитник, Далечински Џеб, Полиестер Спанде Ткаенина, Цврсти Не-Лизгање, Дијамант ?

Сафир Дома Лежалка Стол SlipCover Штит, Форма-одговара Се Водат, Брчки Слободен, Мебел Заштитник, Далечински Џеб, Полиестер

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Сафир Дома Лежалка Стол Slipcover Штит, Форма-се вклопуваат Водат, Брчки Слободен, Мебел Заштитник, Далечински Џеб, Полиестер Спандекс Ткаенина, Цврсти Не-лизгање, Дијамант Шема, Rec Темно Сина Боја . Домашен Мебел Заштитете го вашиот стол за кауч на лежалка од дамки, излевања и абење со овие издржливи, удобни, одличен изглед и квалитетни навлаки за лизгање. Тие се совршени за да го заштитат вашиот лежалка од Домашни Миленици, деца и општи излевања и дамки. Заштедува од потребата да се купи нов или помага во заштитата за време на потребните времиња. Овој сет вклучува 1 лежалка за лизгање. Истегнете ја ткаенината што им овозможува да го завиткаат вашиот лежалка во форма-одговара на модата со лесна инсталација. Премиум Ткаенина со елегантен дијамантски Модел. Силен И Издржлив полиестерски / Спандекс материјал. Овие се една големина одговара на сите за повеќето лежалки до 40 инчи. Цврста боја со модерна Дијамантска шема. Лесен За Инсталирање, Еластична лента за нелизгање и отпорна на брчки. Упатство за Нега на ткаенина : %100 Полиестерска Ткаенина, Лесна Нега, Машинско Перење, Ладна Вода, Нежен Циклус, Не Пеглајте, Не Избелувајте . Достапни се уште Многу Бои и Големини . Производител : Сафир Дома.

Параметри на производот

Стоката во категоријата