Телурид Седум Рустикален Потресен Бор 127 Продолжен Сет За Јадење

Телурид Седум Рустикален Потресен Бор 127 Продолжен Сет За Јадење

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Колекцијата Телурид е суштината на рустикален стил на земја со потресен цврст бор рачно изработен во спектакуларен мебел совршен за секоја соба во вашиот дом. Секое парче е уникатно со суптилно вознемирување што ја истакнува убавината на природното дрво. Нашиот Комплет За Јадење За Продолжување На Телурид Од Седум Парчиња е навистина неверојатен приказ на современиот стил на фарма. Прилагодлив на 127" инчи за забава, или уживајте без екстензии на 103" инчи за секојдневна употреба. Доживејте го изгледот и чувството на цврст бор со полно зрно, направен со најголема грижа. Се претвора од Тркалезна Во Овална форма користејќи го вклучениот лист за продолжување. Вистински Цврст Бор. Меко Тапацирано Седиште и Грб со Сива Ткаенина во Риги. Без Лист : 54" Круг. Со Лист : 78" х 54" Овална.

Параметри на производот

Стоката во категоријата