Женски Блузи Клиренс Женски Обичен Долг Ракав Лабава Лежерна Женска Кошула Еднобојна Кошула Врвна Кошула Со Ревер Со Долги Ракави

Женски Блузи Клиренс Женски Обичен Долг Ракав Лабава Лежерна Женска Кошула Еднобојна Кошула Врвна Кошула Со Ревер Со Долги Ракави

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Женски Обичен Долг Ракав Лабава Лежерна Женска Кошула Еднобојна Кошула Врв Со Ревер Со Долги Ракави / Shirt Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Модата, рачниот дизајн ве прават попривлечни.3.Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечни.4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно.5.Одлично За Улица, дневно, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Сите Сезонски Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Цврст Стил : Секојдневен,моден ракав должина : долги ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска блуза нашиот БРЕНД : искрено обезбедуваме висококвалитетна и модерна облека и внимателна услуга за сите жени и се стремиме да изградиме КИХАУТ Женски Бренд. ●ПОВЕЌЕ КОЛОКАЦИИ : лабавото вклопување на блузата лесна ткаенина, течна, одржувајте ладно Во Лето. Спарување со јакна, палто, врв, Секојдневни модни панталони, фармерки, хеланки, високи потпетици или други Секојдневни модни чевли за да ја покажете вашата елегантна фигура; доволно разноврсна за да биде лежерна или облечена со накит и ѓердан за шик изглед. ●ИЗГЛЕДОТ ШТО ВИ се ДОПАЃА – женските долги или 3/4 врвови на ракавите може да се пофалат со женски крој и деколте на екипажот или V. Достапно во различни задебелени и светли бои. +МЕКО И УДОБНО ЧУВСТВО : нашата најдобра ткаенина се собира за неверојатна мекост, удобност и лесна тежина. + СОВЕТИ : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Параметри на производот

Стоката во категоријата