Оцивиеср Жени Солидна Тренингот Хеланки Панталони Фитнес Спортски Трчање Јога Панталони Мода Мека Лабава Долна Облека Панталони

Оцивиеср Жени Солидна Тренингот Хеланки Панталони Фитнес Спортски Трчање Јога Панталони Мода Мека Лабава Долна Облека Панталони

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Content Содржина На Производот : 1 X Женски табела за панталони : . Големина : С Половината : 62см/24.41" : 80см/31.50" Должина : 97см/38.19"Големина : М Половината : 66см/25.98" : 84см/33.07" Должина : 98см/38.58"Големина : Л Половината : 70см/27.56" : 88см/34.65" Должина : 99см/38.98"големина : Xl половината : 74cm/29.13" : 92cm/36.22" должина : 100cm/39.37"Големина : Xxl половината : 78cm/30.71" : 96cm/37.80" должина : 101cm/39.76" функција : одлично за секојдневно носење во затворени или надворешни врати,датум, одмор,дружење, ви даваат мода и среќа. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Изгледа Одлично Со Џемпери, Палта Итн. Можете Да Подготвите Уште Неколку Пара Од Овие Панталони, И Тие Ќе Бидат Многу Удобни Во Текот На Зимата. Големина : Неговата Големина Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Материјал : Изработен Е Од Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Услуга : Нашите Панталони Користат Мека И Удобна Ткаенина Ве Молиме Изберете Го Нашиот Производ, Ние Ќе Се Обидеме Да Ги Задоволиме Вашите Потреби. Стил На Дизајн : Композитниот Дизајн, Меката Површинска Ткаенина И Топлото Ќе Ве Стоплат Во Студената Зима, Изгледот Е Едноставен И Дарежлив, Можете Да Го Носите Овој Пар Панталони Сами, Тоа Ќе Стане Фокус На Публиката. Жени Солидна Тренингот Хеланки Панталони Фитнес Спортски Трчање Јога Атлетски Панталони Мода Мека Лабава Долна Облека Панталони Во Зима, На Сите Им Треба Пар Топли Панталони. Ова Е Еден Од Изборите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата