Мажи Летен Елек Еднобојна Кошула Врвови Без Јака Лесен Кардиган Празник Темно Сива М

Мажи Летен Елек Еднобојна Кошула Врвови Без Јака Лесен Кардиган Празник Темно Сива М

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Опис : Пол : Мажи, Менструален Стил : Мажи Летен Елек, Тип На Кошула Без Ракави : Еднобојна, Долна Боја На Копчето : Морнарица Зелена, Црна, Армиска Зелена, Светло Зелена (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина Без Јака : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето ,umn, Fall, Зимакарактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителен Елек за Вашата Гардероба Во Лето!3. Карактеристика : Овој Елек е опремен со Полиестер, Без Јака, Цврста Боја, Без Ракави и Во Секојдневен И Лабав Стил Кардиган, Обичен Елек За Лето.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Канцеларија Итн. Совршен За Пролет И Лето, Само Спарете Се Со Хеланки, Слаби Фармерки и Чизми за Шик Изглед!Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Елек (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Со Цврста Боја Летни Елеци, Кошула Без Ракави, Копче Надолу Отворен Преден Кардиган. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Машки Елек Со Цврста Боја, Кошула Без Ракави, Без Јака, Еднобојна, Секојдневен Лабав Стил, Врвови Со Копчиња, Отворен Преден Кардиган. Повод-Нашата Облека Погодна за Секојдневна Облека, Работа на Отворено, Патување, Одмор, Возење Велосипед, Пешачење. Риболов, Кампување. Натпревар - Овој Елек Пар Со Панталони и Чизми За Лесен Ансамбл, или Со Секојдневен Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата