Печатач замена за dell 966 968 968W Инк-Џет Комбо

Печатач замена за dell 966 968 968W Инк-Џет Комбо

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Сите и сите ознаки или референци за името на брендот се направени исклучиво за целите на демонстрација на компатибилност сликите се користат како референципроизводите се засноваат на опис Броевите на деловите означени се внатрешни броеви на делови и може да не одговараат НА пакувањето На Скупродуктот НА MFG може да варираат но тоа нема да влијае на квалитетот И гаранцијата Овој Инк-Џет Пакет За Печатач Е Дизајниран Да биде Компатибилен со Dell 330-0025_2 PK/330-0024_2pkmp и гарантирано ќе одговара и ќе ја надмине верзијата oem ; дизајниран за употреба во сад. Нашите производи се дизајнирани и произведени за употреба ВО 110v машини во Северна Америка. Употребата на нашите материјали не ја поништува гаранцијата на вашите машини. БОЈА : Црна/Боја. ; Сликите се користат Како Референца. Нашите Производи се произведени со нови и рециклирани компоненти и запечатени со воздух ВО фабрика за сертифициран квалитет ИСО-9001, ИСО-9002, ИСО-14001. Тип На Состојба : Повторно Произведен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата