Верувај Ми Јас Сум Здравствен Соработник Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Верувај Ми Јас Сум Здравствен Соработник Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот вратот црна Верувај Ми Јас Сум Здравствен Соработник Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Ми Верува Дека Сум Здравствен Соработник отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата