Математика Знаење Равенка На Круг Цвет Керамика Чинија Садови Вечера Јадење

Математика Знаење Равенка На Круг Цвет Керамика Чинија Садови Вечера Јадење

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Големина : 21 см (8 инчи) дијаметаркласификација : Чинија, Сад, Садови Карактеристика : -Класичен цврст бел дизајн : одговараше на секој украс, свечен или секојдневен.- Керамички материјали : силни и наредени-Погодни За секојдневна употреба, специјални настани, забави и угостителство.- Не е погоден за микробранови печки и машини за миење садови-прекрасен подарок за домаќинство или одмор, или можеби подарок за новороден свадбен регистар, за вашето семејство и пријатели.Материјал : Силна, Керамичка конструкција количина на пакет : 1 х Плоча овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Математика Знаење Равенка На Круг Цвет Керамика Чинија Садови Вечера Јадење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата