Инктастичен Одбојкар Момчиња Симпатична Мајмун Подарок Бебе Момче Боди

Инктастичен Одбојкар Момчиња Симпатична Мајмун Подарок Бебе Момче Боди

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Симпатична мало момче мајмун држи одбојка високо на оваа забава спортски новороденче ползавец подарок. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастичен Одбојкар Момчиња Симпатична Мајмун Бебе Краток Ракав Боди Машки Црна 12 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. топката спортски деца едно парче новороденче ползавец hws.

Параметри на производот

Стоката во категоријата