Женска Летна Кошула Цветен Принт Секојдневен Долг Ракав Ботон В Врвови На Вратот Ретро Етнички Стил Тенка Блуза

Женска Летна Кошула Цветен Принт Секојдневен Долг Ракав Ботон В Врвови На Вратот Ретро Етнички Стил Тенка Блуза

Во магацинот.
DEN 284.16
Тековен:

Сезона : Лето Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот За Печатење : Дебелина На Долг ракав : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Кошули.Големина табела : Големина : С Биста : 96см/37.80" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 53см/20.87" Должина : 31см/12.20"Големина : М Биста : 100см/39.37" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 54см/21.26" Должина : 32см/12.60"Големина : Л биста : 104см/40.94" рамо : 48см/18.90" ракав : 55см/21.65" должина : 33см/12.99"големина : xl биста : 108см/42.52" рамо : 49см/19.29" ракав : 56см/22.05" должина : 34см/13.39"големина : xxl биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 57см/22.44" должина : 35см/13.78" нашата кошула е изработена од Висококвалитетни Материјали Кои Нудат Удобно и опуштено вклопување, совршено за секојдневно носење. Нашата кошула доаѓа во низа стилски дизајни кои се совршени за секоја пригода, без разлика дали се работи за секојдневен ден или посебен настан. Ние ги користиме само добрите ткаенини и техники на производство за да се осигураме дека нашите маици се издржливи, долготрајни и ја одржуваат својата форма и боја со текот на времето. Нашата кошула може да биде облечена нагоре или надолу, што ги прави совршени за секој стил или пригода. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не прво. Ќе се потрудиме да ги исполниме вашите барања и да ги решиме вашите проблеми брзо и ефикасно!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата