Јуелијанкси Менс Копче Со Долги Ракави Дедо Мраз Печатење Шема Маица На Отворено Племенски Модел Племенски Врв За Божиќ

Јуелијанкси Менс Копче Со Долги Ракави Дедо Мраз Печатење Шема Маица На Отворено Племенски Модел Племенски Врв За Божиќ

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Должина На Ракавот : Должина. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Топмен Кошула За Трчање Кошула Со Долги Ракави На Мажи Маичка За Слоеви За Мажи Машки Кошули За Компресија Маици Со Долги Ракави Памучни Маици Со Долги Ракави За Мажи Џуниор Есенски Модни Врвови За Вратот За Мажи Долг Ракав За Мажи Памучни Машки Слоевити Кошули Долг Ракав Долг Ракав табела Со Големина На Кошули : . Големина : S Биста : 110cm/43.31" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 116cm/45.67" Рамо : 49.50 cm/19.49" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 72cm/28.35"Големина : L биста : 122см/48.03" рамо : 51см/20.08" ракав : 66см/25.98" должина : 74см/29.13"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 52.50 см/20.67" ракав : 67см/26.38" должина : 76см/29.92"големина : Xxl биста : 136см/53,54" рамо : 54см/21,26" ракав : 68см/26,77" должина : 78см/30,71"големина : хххл Биста : 144см/56,69" Рамо : 56,5 см/22,24" ракав : 69см/27,17" должина : 80см/31,50" дизајнот ве прави Попривлечни. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Големината На Сликата Пред Да Поставите . ●Собирање на машкиот Врв Е Лесен И Може Да Биде Добро Усогласен Со сите Видови Панталони. ①Материјал Е Направен Од Добри Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Божиќни Носии За Мажи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата