Белес Дизајн Женски Вратоврска Боја Краток Ракав Сатен Свила Пижами Постави Копчето Надолу Салон Облека За Спиење

Белес Дизајн Женски Вратоврска Боја Краток Ракав Сатен Свила Пижами Постави Копчето Надолу Салон Облека За Спиење

Во магацинот.
DEN 495.84
Тековен:

Машина за затворање Со Сатенско Копче Измијте сатенска свилена ткаенина За меко пријатно чувство Дводелни комплети-врв со кратки ракави и еластични шорцеви ЗА врвки НЕВЕСТА И НОЌНИЦА ЗА ПЛЕТЕНКИ-Уживајте во моминска Невестинска забава со соодветен пријатен и секси свилен сет за пижами. Изрез дизајн на вратот со врвот на џебот на градите 95% полиестер 5% Дизајн На Спандекс Бел Женска Боја За Вратоврска Краток Ракав Сатенска Свилена Пижама Поставете Го Копчето Надолу 2 парчиња Дневна Облека За Спиење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата