Монтирање на мотор и Пренос Поставен за 1997 ГОДИНА-МИЦУБИШИ МИРАЖ 1,8 ЛИТРИ АВТО

Монтирање на мотор и Пренос Поставен за 1997 ГОДИНА-МИЦУБИШИ МИРАЖ 1,8 ЛИТРИ АВТО

Во магацинот.
DEN 1055.84
Тековен:

Испратете ни порака со типот на Вин# & Пренос. Ќе ги најдеме вистинските делови за вас. Комплетот Вклучува 3 Држачи За Мотори И 1 Држач За Пренос . ГП8046 / А6622 : Мотор Монт - Фронт . ГП8877 / А6685 : Мотор Монтирање - Предно десно . ГП8818 / А6669 : Мотор Монтирање-Заден . ГП8879 / А6643 : Монтирање На Пренос. Опрема За Возила : . За 1997-2002 Мицубиши Мираж Се Враќа Автоматскиот Менувач Од 1,8 Литри . - Ако не сте 100% задоволни од купувањето, може да ја вратите вашата ставка. - Враќањата се прифаќаат во рок од 30 дена од датумот кога сте го добиле пакетот. - Ве молиме контактирајте не пред да вратите ставка за информации за тоа како да се справите со враќањето. - Производите мора да бидат во состојба што сте ги примиле, и во оригиналната кутија и/или пакување. - Сите вратени предмети ќе бидат прегледани за да се потврди дека тие се наши производи во првобитната состојба. - Ќе дадеме целосна наплата откако вратените артикли ќе бидат потврдени како наши производи во првобитната состојба. - Наплатата за враќање на превозот ќе биде направена на купувачот, освен ако предметите што ги испративме не се предметите како што е опишано. 5 Година Гаранција . - Само Замена На Дел (Без Трошоци За Работна Сила). - Ограничувања за покривање - Оваа Гаранција не ги покрива неуспесите поради : . Несреќа или Судир . Неправилна Инсталација . Злоупотреба или Злоупотреба . Последователна штета поради откажување на други делови . Делови што се користат надвор од патот или за тркачки цели . Оригинален сопственик. Доказ за купување (ние не водиме евиденција) Монтирање На Мотор И Пренос Поставен за 1997-2002 МИЦУБИШИ МИРАЖ 1,8 Л АВТОМАТСКИ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата