Ретро Мода И Популарна Аниме Демон Убиец Печатени Деца Маица, Лабава Секојдневен Памук Детски Краток Ракав, Плус Големина Облека

Ретро Мода И Популарна Аниме Демон Убиец Печатени Деца Маица, Лабава Секојдневен Памук Детски Краток Ракав, Плус Големина Облека

Во магацинот.
DEN 223.68
Тековен:

Детали за производот : материјал : 100% памучен стил : слободно време : должина на лабавиот ракав : Тип на кратки ракави : тип На Рагланколар : тркалезна големина на вратот : С-Кслпопуларни елементи : Пригода за печатење : Секојдневно, Секојдневно, Канцеларија, Плажа, Забава, Клуб, Бар, Одмор, Празник, Улична Облекаut и зима отпечатен кружен врат краток ракав лабав одличен подарок за момчиња, синови, татковци, внуци ве молиме изберете ја вистинската големина, ви благодарам пакетот содржи : детска маица*1 100% Памучна Маица Со кратки ракави Со Тркалезен Врат 1 парче. Чувајте ладно и одржувајте суво. Чувајте сув памук и ткаенина што ја отстранува влагата ја регулираат температурата на кожата, носејќи дишење и удобност. Точно така. Многу погоден за слоевитост или носење сам.

Параметри на производот

Стоката во категоријата