5Х6. Нозе Виножито Бушава Област Килими За Дневна Соба Спална Соба Тепих Модерна Ултра Мека Нејасни Фрли Теписи За Деца Девојки Момчиња Миленичиња Соба Меки Килими

5Х6. Нозе Виножито Бушава Област Килими За Дневна Соба Спална Соба Тепих Модерна Ултра Мека Нејасни Фрли Теписи За Деца Девојки

Во магацинот.
DEN 351.84
Тековен:

€Мулти-боја големина-виножито килим. мекиот меки килим не е погоден само за девојчиња момчиња спална соба, туку и погоден за дневна соба, детска соба, кујна соба, расадник, студентски дом, игротека, стан, домашна канцеларија. Тепихот е достапен во повеќе бои и големини. за да одговараат на вашите различни стилови и потреби, одговара на идеален избор за декорација на домот. €Супер Меко Чувство - овој нејасен килим е изграден со мека кадифена површина и мемориска пена, оставете го овој килим да се чувствува мек и луксузен, направете ги вашите деца и бебе поудобни и топли кога играат на подот. ●Премиум Материјали-Овој мек мек килим е изработен од издржлив синтетички микрофибер, што го прави тепихот во вашата спална соба поудобен и мек. Тепихот со бушава област има силна цврстина, не пролева, не избледува и нема мирис, создавајќи пријатна област за децата и вашето семејство. Без Лизгање На Дното-задниот Дел на мекиот тепих е изработен од најквалитетна нелизгачка материјална ткаенина, која може да го одржи најдобриот ефект против лизгање на повеќето подови. Идеален за дневни соби, спални соби, расадник, ходник, студентски дом итн., без оштетување на подот. ●Лесен За Чистење-Нашите килими за бушавост можат ефикасно да користат рачен вакуум за чистење, исто така може да се избришат со влажна крпа, покрај тоа, се препорачува да го миеме рачно наместо миење во машина, тепихот се суши на воздух, подобро е ако го размачкате. 5Х6, 5 Стапки Виножито Бушава Област Килими За Дневна Соба Спална Соба Килим Модерен Ултра Мек Нејасен Фрли Теписи За Деца Девојки Момчиња Миленичиња Соба Меки Килими.

Параметри на производот

Стоката во категоријата