Јас Сум Од Еквадор Ѕвезда Налепница Пастер Винил Автомобил Тагови Декорација Налепница

Јас Сум Од Еквадор Ѕвезда Налепница Пастер Винил Автомобил Тагови Декорација Налепница

Во магацинот.
DEN 143.04
Тековен:

Големина : дијаметар 10 см (4 инчи) има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците класификација : Налепници, Ознаки, Декалфеатура : -дизајн во Форма На Ѕвезда.- квалитетни винилни материјали : отпорни на влага, отпорни на притисок и анти-масло.- Едноставен процес на инсталација.- Лесно се отстранува без оштетување на површините. - Продадени 8 Парчиња во собата .- Совршено се применуваат на поголемиот дел од рамни површини, како што се метал, ѕид, стакло, возила, мотоцикли, за создавање на вашиот уникатен стил декорација.- Добра употреба во лаптоп, куфер, тетратка или датотеки за додавање специјални и нови функции. Материјал : квалитетен винил материјал количина на пакет : 8 х налепници овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Јас Сум Од Еквадор Ѕвезда Налепница Пастер Винил Автомобил Тагови Декорација Налепница.

Параметри на производот

Стоката во категоријата