Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Galaxy S21+ плус 5g-Tpu Браник Акрилен Заштитник За Екран Од Калено Стакло-Сад Слобода Значка Црвена Бела И Сина

Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Galaxy S21+ плус 5g-Tpu Браник Акрилен Заштитник За Екран Од Калено Стакло-Сад

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Изберете го дизајнот што е соодветен за вас, отпечатен директно на задниот дел од куќиштето користејќи го нашиот специјален процес што нема да се лупи, гребе или избледи. Флексибилниот пластичен браник TPU обезбедува заштита од удари за рабовите на вашиот уред, додека тврдиот акрилен грб го одржува задниот дел од уредот без гребење!. ЗАШТИТЕН И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски порти и копчиња На Galaxy S21+ плус 5 G.Целосна заштита За Вашиот Samsung Galaxy S21+ плус 5 G (6.7" Екран) - Јасното куќиште Отпорно На Удари Од distink ® обезбедува целосна заштита за секоја површина на вашиот уред!Нашиот лесен и цврст, хибриден дизајн обезбедува најдобра можна заштита за секој дел од вашиот телефон без додавање вишок тежина или рефус! Едноделната, тенка футрола е дебела само 0,4 инчи и тежи само 0,7 унци, така што лесно се лизга во вашиот џеб и нема да ве намали! Вклучениот заштитник на екранот од калено стакло го одржува вашиот екран безбеден од гребнатини, чипови и пукнатини. И ние го поддржуваме СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА за случајот и печатениот дизајн!ПРИЛАГОДЕН Дизајн Отпечатен директно на задниот дел од куќиштето - страните остануваат јасни Флексибилни Tpu Браникот Обезбедува заштита од удари и капки околу рабовите на вашиот уред тврдиот АКРИЛЕН Заден Дел Обезбедува заштита од гребење за задниот ДЕЛ на ВАШИОТ уред заштитен СТАКЛЕН ЕКРАН Се Комбинира со подигната усна на предниот дел од куќиштето за да го заштити вашиот екран од гребнатини, чипови и пукнатини Доживотна Гаранција ДОЖИВОТНА Гаранција за овие случаи за да знаете дека секогаш ќе бидете заштитени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата