Самикар Комбинезони За Жени Летен Фустан Свадба Плус Големина Женски Летен Цврст Секојдневен Суспендер Без Ракави Краток Комбинезон

Самикар Комбинезони За Жени Летен Фустан Свадба Плус Големина Женски Летен Цврст Секојдневен Суспендер Без Ракави Краток Комбинезон

Во магацинот.
DEN 1103.68
Тековен:

Големина Шема : . Големина : XL Биста : Слободен Колк : 126cm/49.61 "Должина : 74cm/29.13". Големина : 2xl Биста : Слободен Колк : 133cm/52.36 "Должина : 76cm/29.92". Големина : 3 XL Биста : Слободен Колк : 140cm/55.12 "Должина : 78cm/30.71". Големина : 4 XL Биста : Слободен Колк : 147cm/57.87 "Должина : 80cm/31.50". Големина : 5xl Биста : Слободен Колк : 154cm/60.63 "Должина : 82cm/32.28". Сезона : Лето. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Јака : Квадратен Врат. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Должина На Глуждот. Должина На Ракавот : Без Ракави. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Женски Комбинезон Од 1 ПАРЧЕ Овој мек и лесен основен дводелен ви дава кул и дише искуство со носење, со течни материјали за да бидете ладни цел ден. Прилики : Погоден за летни забави, празници, викенди, свадби, свадбени гости, роденденски забави, семејни собири, слободно патување, секојдневно, лежење. Погоден за повеќето прилики и специјални прилики деловна работа, забави, танци итн. Белешка за перење : Нетранспарентно, но доволно тенко за топло време и лесно се суши. Измијте ја рачно или машина во ладна вода, не избелувајте, висат или сува. Не користете врело железо на специјални ткаенини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата