Розова Цреша Цветови Цвет Таписерија Ѕид Виси Дома Ѕид Декор Спална Соба Таписерија Јога Мат Пикник Мат

Розова Цреша Цветови Цвет Таписерија Ѕид Виси Дома Ѕид Декор Спална Соба Таписерија Јога Мат Пикник Мат

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Оваа таписерија е изработена од фланелна ткаенина, која е мека, издржлива, пријателска за кожата, без мирис, заштита на животната средина лесна и лесна за закачување или пакување за ваша внатрешна или надворешна употреба. Оваа таписерија прифаќа напредно HD печатење. Не грижете се за избледување.живописни бои, јасни линии и деликатно обложување. Се Користи Во Домови, Дневни Соби, Спални Соби И Студентски Соби, Ѕидни Виси, Украси За Студентски Домови, Ќебиња За Плажа, Крпи За Излети, Украси На Тремот, Чаршафи, Покривки, Навлаки За Софи Или Какви Било Други Прилики Совршен Подарок!. Ние обезбедуваме различни големини за да изберете да се прилагодите на различни сценарија за користење. Изберете ја вистинската големина според вашата реална ситуација. Ѕидната висечка таписерија може да се мие рачно или во машина во ладна вода. Не го чистете тешко и спречувајте остри работи и инсолација. Брзо целосно враќање на средствата или бесплатна размена со нова, доколку таписеријата не може да ги исполни вашите очекувања 100% Сосема Нов и Квалитетен. Изработен од издржлив најлон и полиестерски материјал. Овој производ има четири големини, ве молиме изберете што ви треба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата