Женски Летен Секојдневен Еднобоен Лабав Ретро Памучен Ленен Комбинезон, Зелен, XL

Женски Летен Секојдневен Еднобоен Лабав Ретро Памучен Ленен Комбинезон, Зелен, XL

Во магацинот.
DEN 296.80
Тековен:

Направете да изгледате толку убаво, секојдневно, модерно и поинаку. Овој фустан е погоден за пролет, лето и aut, така што нема да се чувствувате особено жешко во лето, пролетта и есента можат да бидат соодветни за додавање долна облека или палто. Овој женски плус големина врвот е совршен за различни активности како што се патување, забави, ноќни клубови, канцеларија, датира, училиште или секојдневниот живот.80"Hip : 128cm/50. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење и совршен за совпаѓање4. Совршен за забава, секојдневен, спорт, сигурно ќе ви се допадне!Информации За Производот.52"Hip : 140cm/55.16"Hip : 134cm/52.39"Length : 130cm/51.59"M6103696cm/37.54" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 90см/35.77"XL101440108cm/42.18" многу убава Мајка ден подарок, Верувам ДЕКА МАЈКА ТИ ЌЕ ЉУБОВ. Погоден за различни сезони со капи за сонце, фармерки, хеланки, патики и чизми до глуждот.95"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Waist : 120cm/47.43" Колк : 122см/48.24"Hip : 152cm/59. Овој резервоар може да се носи преку или со јакна ,renchот палто или палто. Женски повод : секојдневен, секојдневен материјал : памук, стил на спандексслав : нормална дебелина : стандардниот сет вклучува : 1 ПАРЧИЊА женски панталони jumpsuit Size USUKEUWaist Hip Lengths483490cm/35.95"XXXL141844120cm/47.36"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 114cm/44.

Параметри на производот

Стоката во категоријата