Телисое Женски Блузи Екипаж Чипка Чипка Бел Ракав Кошули Елегантен Секојдневен Лабава Летна Бебешка Кошула Блузи

Телисое Женски Блузи Екипаж Чипка Чипка Бел Ракав Кошули Елегантен Секојдневен Лабава Летна Бебешка Кошула Блузи

Во магацинот.
DEN 335.84
Тековен:

Женски Блузи Екипаж Чипка Бел Ракав Кошули Елегантен Секојдневен Лабава Летна Кошула За Бебиња Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Блуза Со Ракави Со Ѕвончиња Оваа елегантна цветна текстура блуза со дизајн на постава, така што нема да се види.Овој лабав фит бел ракав бебешки врв може добро да одговара за обликот на вашето тело.Спарете ги овие кошули со еднобојна боја на екипажот со разновидни фармерки, шорцеви, здолништа, хеланки, патики, сандали за изглед што е лесно да се сака цела сезона.Ткаенина : 100% Полиестер. Мека, лесна и удобна за носење.Карактеристики : Еднобојна, Цветна Текстура, Бебешка Кукла, Врат На Екипажот, Ракав Со Ѕвонче, Половина Ракав, Лабаво Вклопување.Повод : секојдневен дневен, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, дом, датум, клуб, ноќно излегување, лето.Големина : S (US4-6), M (US8-10), L (US12-14), XL (US16-18), XXL (US18-20)За Големината : ве Молиме внимателно погледнете ги нашите детални информации за големината пред да купите.За Чисто : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, користете кеси за перење ако користите машина за перење.За Бојата : поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.За Мирисот : не може да се најде лош мирис, и направен од мек и удобен, нема да ве чеша, не грижете се. Симпатична 3/4 ракав кошули чипка бебе кукла блузи има поставата, така што тоа нема да се види преку. Чипка летни врвови изработени од дишат и мек материјал,пријателски на кожата,удобно за секојдневно носење. Чипка лето блузи дизајниран со 3/4 бел ракав детали, не тешки и око-фаќање, Убава мода и елегантен. Блузите од тантела со цврста цветна текстура добро се совпаѓаат со здолниште,фармерки,слаби хеланки,шорцеви ,патики, сандали или потпетици за да го комплетираат секојдневниот и моден изглед. Возбудува 3/4 кошули чипка блузи е совршен избор за секојдневен дневен, партија, училиште, одмор, канцеларија, работа, дома, датум, клуб, ноќ излегување, лето затворен и отворено активности или како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател.

Параметри на производот

Стоката во категоријата