Витодеко Футрола За Паметен Клуч од Вистинска Кожа Со Кожен Ремен За Клучеви Компатибилен За Chevrolet Corvette C -

Витодеко Футрола За Паметен Клуч од Вистинска Кожа Со Кожен Ремен За Клучеви Компатибилен За Chevrolet Corvette C -

Во магацинот.
DEN 151.84
Тековен:

Модел : КЦ-КОРВЕТА-ла . Тежина : 1,5 МЛ . Материјал : 100% Вистинска Вистинска Кожа . Вклучен пакет : 1 Х Кожен Клуч, и 1 Х Кожен Ремен За Клучеви. (Забелешка : Клучот Не е вклучен). Компатибилен За Chevrolet Corvette C8 2020-2021 со клуч со 7 копчиња . . Оваа кожна футрола За клучеви Од Витодеко е совршен начин да се обезбеди целосна заштита и мода на паметниот клуч на вашето возило. Изграден е од издржливи, висококвалитетни материјали, со живописни бои кои лесно се чистат со сапун и вода. Компатибилен За Chevrolet Corvette C8 2020-2021 со Копче Со 7 Копчиња (Забелешка : Само За Стартување На Копчето За Притискање). Ве молиме споредете ја сликата со клучот пред купувањето. Овој случај е направен од 100% вистинска врвна кожа од говедска кожа. Обезбедете целосна заштита од нула и истрошеност за вашиот клуч. Овој случај е направен од 100% вистинска врвна кожа од говедска кожа. Обезбедете целосна заштита од нула и истрошеност за вашиот клуч. Сите копчиња, порти, сензори остануваат неограничени без да се загрози заштитата. Овој случај е дизајниран за секојдневна употреба. Лесен за инсталирање, веднаш подобрете го изгледот на вашиот стар или валкан паметен клуч за далечинско управување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата