Соларни Градинарски Светла Ангелска Градина Светло Надворешно Водоотпорно Самовила Светло За Надворешен Приклучок За Заземјување Светло За Пејзаж На Тревникот

Соларни Градинарски Светла Ангелска Градина Светло Надворешно Водоотпорно Самовила Светло За Надворешен Приклучок За Заземјување

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

[Широко користен и разноврсен] може да се користи како украс на градината, погоден за гробишта, градини, дворови, тревници и патеки. [Заштеда на енергија] 100% соларна енергија, не се потребни жици. [Висококвалитетен Водоотпорен Дизајн] Димензии : 3. Секој Сонце Ангел Гробишта има. Вклучете го прекинувачот за напојување пред употреба, светлата на соларниот ангелски столб автоматски ќе се полнат и складираат енергија во текот на денот, а овие соларни ангелски светла автоматски ќе светнат ноќе за да ја осветлат вашата градина, што ќе ви заштеди време и сметки за електрична енергија. светлата прават да изгледа одлично ноќе2. [Заштеда на енергија] 100% соларна енергија, не се потребни жици. Изработен од специјални материјали, белиот ангел со крилја од влакна изгледа многу убаво во текот на денот, а бојата се менува. разлика помеѓу различни бои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата