Џерси Униформа Број Е Одличен Назад На Училиште Подароци Око-Фаќање Графички Женски Краток Ракав Мета-Лето Подготвени

Џерси Униформа Број Е Одличен Назад На Училиште Подароци Око-Фаќање Графички Женски Краток Ракав Мета-Лето Подготвени

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Без разлика дали одите на лежерен изглед или удирате во теретана, оваа маичка ве покри. Тоа е исто така одличен избор за оние кои претпочитаат кошула со кратки ракави за жени, бидејќи нуди удобна и дише опција за потопло време. Оваа женска маичка е идеална за летната сезона и е една од најбараните парчиња на пазарот. Издржливи и Долготрајни : Направени да издржат абење, нашите кошули се изградени да траат. Настрана трендовскиот дизајн, кошулата е исто така практична и разноврсна, што ја прави една од најпопуларните женски маици на пазарот. Со широк спектар на намени и стилови, овој симпатичен врв за жени сигурно ќе стане главен во вашата гардероба. Едноставниот и разноврсен дизајн го олеснува спарувањето со секое дно, а кошулата нема да се намали или да ја изгуби својата форма, што ја прави издржлив и сигурен избор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата