Ткаенина од лажица - Арт Деко Јапонско Црно Бело Нову Од 1920-ТИТЕ Ретро Апстракт Од Средината На Векот Отпечатен На Лесна Памучна Ткаенина Од Ткаенина Масти Четвртин

Ткаенина од лажица - Арт Деко Јапонско Црно Бело Нову Од 1920-ТИТЕ Ретро Апстракт Од Средината На Векот Отпечатен На Лесна Памучна

Во магацинот.
DEN 25.12
Тековен:

Арт Деко Црно Бело Гроздобер Домашен Декор грчка Ткаенина Отпечатена од Лажица БТИ Лесен Памучен Диагон Користи Маснотии Четвртина Сече. 100% природна памучна ткаенина со цврста, драпирана конструкција. Совршен за домашен декор, драперија, постелнина, перници, торби за торби, панталони, палта и јакни. Дизајн Од : Муленкот. Повеќе дворови ќе се печатат како континуирана должина, повеќе масни четвртини се произведуваат како индивидуални парчиња. Одржливо Нарачано Од Лажица Во Дурам, Северна Каролина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата