Облак Фино Луксузни Сатенски Чаршафи Чај Свилени Чаршафи Кал-Кинг Длабок Џебен Лист За Перници, 4 Парчиња

Облак Фино Луксузни Сатенски Чаршафи Чај Свилени Чаршафи Кал-Кинг Длабок Џебен Лист За Перници, 4 Парчиња

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Спијте подобро и будете се секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Овој Сет На Листови Вклучува 1 Рамен Лист, 1 Вграден Чаршаф и 2 Навлаки За Перници - Со Еластична Наоколу, Длабокиот Џебен Лист Може Да се Истегне За Цврсто Да Се Вклопи во Вашиот Душек. Одговара На Душекот До 15 " - 100% Чист Свилен Сатен . Свилени меки, најудобни и луксузни чаршафи што можете да ги најдете. Направен од најдобра 100% висококвалитетна сатенска свила, свилениот лист има сигурен континуиран еластичен раб, цврсто држејќи го листот на место на душекот и е великодушно дизајниран да собере душеци длабоки до 15 инчи џеб.

Параметри на производот

Стоката во категоријата