Џубонг Подароци За Ноќта На Вештерките Зимски Топол Навртки Ѓон Нелизгачки Снежни Чизми Внатрешен Ѓон Со Дебел Ѓон-Зголемување На Памучните Чизми

Џубонг Подароци За Ноќта На Вештерките Зимски Топол Навртки Ѓон Нелизгачки Снежни Чизми Внатрешен Ѓон Со Дебел Ѓон-Зголемување

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Големина : 35 САД : 4.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 35 Должина : 22.5 см/8.86 "нога широк : 8-8, 5 см/3.2-3.4". Големина : 36 САД : 5.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 35.5 Должина : 23см/9.06 "нога широк : 8.5 см/3.4". Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 36 Должина : 23,5 см/9,25 "нога широк : 8,5-9см/3,4-3,5". Големина : 38 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 37 Должина : 24см/9.45 "нога широк : 9см/3.5". Големина : 39 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 38 Должина : 24.5 см/9.65 "нога широк : 9-9, 5 см/3.5-3.7". Големина : 40 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 39 Должина : 25см/9.84 "нога широк : 9.5 см/3.7". Големина : 41 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.6 ЕУ : 39.5 Должина : 25.5 см/10.04 "т нога широк : 9.5-10см/3.7-3.9". Големина : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 40 Должина : 26см/10.24 "нога широк : 10см/3.9". Големина : 43 САД : 9.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7.5 ЕУ : 41 Должина : 26.5 см/10.43 "нога широк : 11см/4.1" во парк. Брза испорака. Забележете дека оваа чизма е од меѓународен продавач и времето на испорака ќе трае приближно 8-12 дена. Зимски Топол Ѓон За Нелизгање Снежни Чизми Со Дебел Ѓон Внатрешна Висина-Зголемување На Памучните Чизми. Лесен чевел за одење,Удобен дизајн,мода и личност. Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. Обични чизми, чизми за Плажа,чизми за забави, Нелизгачки, лесни, Дишечки Лесни за носење и полетување. Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.

Параметри на производот

Стоката во категоријата