Каролини Богатства ЦК2404МАТ Среќен Божиќ Доберман Пинчер Врата Мат, Внатрешен Килим или Надворешен Добредојде Мат 18х27

Каролини Богатства ЦК2404МАТ Среќен Божиќ Доберман Пинчер Врата Мат, Внатрешен Килим или Надворешен Добредојде Мат 18х27

Во магацинот.
DEN 303.84
Тековен:

Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Користете ја оваа врата како дел од Вашите божиќни украси. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата