Базил Цдстк Моно Базил Црвено

Базил Цдстк Моно Базил Црвено

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Базил Картон е совршен за сите ваши потреби за бележници. Базил Картон, 12" х 12" : картон големина : 12 "х 12". Киселина и лигнин-слободен. Продадени во пакет од 25. Сите иста боја и стил. (Не се продаваат како поединечни парчиња). Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата