Патка Бренд 1. Во ид Селотејп Во Боја На Маслинка

Патка Бренд 1. Во ид Селотејп Во Боја На Маслинка

Во магацинот.
DEN 462.88
Тековен:

Достапно во живописен асортиман на бои, селотејпот од марката патка е едноставно решение за вашите најтешки или најкреативни занаетчиски и самостојни проекти. Користете Лента За Патки во Боја за да ја координирате и усогласите вашата најнова поправка низ куќата, украсете го и прилагодете го вашиот простор или дури направете шарен паричник со Лента За Патки или роза. Со ист доверлив квалитет и издржливост како оригиналната сребрена селотејп, можете дури и да ја користите за тешка надворешна употреба, градинарство, пакет, етикетирање и кодирање во боја. Една ролна содржи 15 јарди селотејп во боја на маслинка. Продавница Патка Бренд 1.88 во. х 15 јд. Селотејп во боја на маслинка и започнете со изработка денес! Патка Бренд 1.88 во x 15 yd Маслиново Обоени Селотејп : . И За DIYer и за crafter, селотејпот во боја е едноставно решение за вашите креативни и поправки проекти дома, канцеларија или училница. Солзи лесно со рака за едноставна примена. Тешка јачина и адхезија за усогласување со нерамни површини . Работи на различни површини, вклучувајќи дрво, винил, пластика, кожа, метал и ламинат . Одлично за привремено обележување на подот во затворен простор и чисто се отстранува од повеќето површини до 3 недели. Не се препорачува за дрвени подови или на директна сончева светлина. За наизменична употреба не повеќе ОД 200 F (93 C). Во согласност СО АСТМ Д-4236.

Параметри на производот

Стоката во категоријата